Click on the slide!

Szkoła w Crawley

Polska Szkoła Sobotnia w Crawley cieszy się ogromną popularnością. W tej chwili uczy się w niej 270 niepełnoletnich uczniów. Dorośli zaś mogą się uczyć angielskiego.

Polska Szkoła w Crawley rozwija się tak prężnie, że brakuje miejsc. Potrzeba więcej kadry.

Dalej
Click on the slide!

Arundel Castle

Wspaniały zamek prawie sprzed tysiąca lat, z mnóstwem eksponatów i przepięknym ogrodem, to nie jedyna atrakcja Arundel.

Wycieczka do Arundel to wspaniały pomysł zarówno na pogodę jak i w czasie deszczu. Czas szybko zleci na zwiedzaniu miasta,…

Dalej
Click on the slide!

Polish Heritage Day

Lokalna społeczność polonijna zachęcona zaproszeniem Ambasady RP w Londynie mobilizuje się do wspólnej organizacji festynu.

6 maja w miejscu zajęć Polskiej Szkoły Sobotniej w Crawley odbędzie się festyn edukacyjno-rekreacyjny "Z biegiem Wisły".

Dalej
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
Dzisiaj jest: 26 Maj 2017
Imieniny: Filip, Paulina, Marianna
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Linki

niedziela, 14 listopada 2010 19:17 Renata Jarecka

WSZYSTKO, co NAJWAŻNIEJSZE http://www.direct.gov.uk/

Crawley Borough Council http://www.crawley.gov.uk/

Brighton & Hove City Council Council http://www.brighton-hove.gov.uk/

Eastbourne Borough Council http://www.eastbourne.gov.uk/

West Sussex County Council http://www.westsussex.gov.uk/

 

Her Majesty's Revenue and Customs (HMRC) http://www.hmrc.gov.uk/

Business Link http://www.businesslink.gov.uk/

Gatwick Airport http://www.gatwickairport.com/

Metrobus http://www.metrobus.co.uk/

Brighton and Hove Buses: www.buses.co.uk

Southern Railway http://www.southernrailway.com/

Tłumacz angielsko-polski http://www.angielskopolski.com/

Ambasada RP w Londynie http://www.london.polemb.net/

Konsulat Ambasady RP w Londynie (paszporty) http://www.londynkg.polemb.net/

Polski Ośrodek Spoleczno-Kulturalny http://www.posk.org/

Radio Free Brighton http://radiofreebrighton.org.uk/

Cineworld Cinemas http://www.cineworld.co.uk/

Teatr Hawth Crawley http://www.hawth.co.uk/

National Insurance Number http://www.nationalinsurancenumber.org.uk/

The UK Border Agency http://www.ind.homeoffice.gov.uk/

UK Immigration & UK Residency Advice http://www.ukresident.com/

Universities and Colleges Administration Service for the UK http://www.ucas.ac.uk/

University of Sussex http://www.sussex.ac.uk/

University of Brighton http://www.brighton.ac.uk/

Brighton Hove and Sussex Sixth Form College http://www.bhasvic.ac.uk/

Central Sussex College http://www.centralsussex.ac.uk/

http://www.bhasvic.ac.uk/

Jobcentres http://www.jobcentreplus.gov.uk/

Citizens Advice Bureau http://www.citizensadvice.org.uk/

CAB Central Sussex http://www.centralsussexcab.org.uk/

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Informacje z Polski

Wiadomości z kraju i ze świata – wszystko co ważne – WP

Sonda

Jakie działania zamierzasz podjąć w związku z Brexitem?






Aktualna pogoda

Kalendarz i waluty

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Reklama

Aktualnie na stronie 29 gości 
Reklama
Reklama

Twoja REKLAMA
ZAPRASZAMY DO REKLAMY w info PL. O naszą ofertę zapytaj przez: reklama@sussex.info.pl lub zadzwoń:07725908836
Nawigacja:   Strona główna Ważne kontakty Linki Linki